Kontakt

Östersund

070-575 75 18

Telefontider:
8-17 (lunch 12-13)
Besöksadress:
Infanterigatan 13, 831 32 Östersund
Postadress:
Progredo AB, Box 234, 831 22 Östersund

 

Åre

0647-66 86 60

Telefontider:
8-17 (lunch 12-13)
Besöksadress:
Årevägen 55, 837 52  Åre
Postadress:

Progredo AB,Årevägen 55, 837 52  Åre

 

Östersund

Peter Boiardt
VD, Auktoriserad Redovisningskonsult, SRF

070-57 57 518
peter.boiardt@progredo.se

Annica Johnsson
Redovisningskonsult 

070-60 90 270
annica.johnsson@progredo.se

Marielle Fredriksson
Redovisningskonsult och lönekonsult

070-36 51 636
marielle.fredriksson@progredo.se

Veronica Bohlin
Redovisningskonsult

070-68 99 404
veronica.bohlin@progredo.se

Hanna Branden
Auktoriserad Redovisningskonsult, SRF

070-250 80 26
hanna.branden@progredo.se

Jessica Ziden
Redovisningskonsult

070-535 84 10
jessica.ziden@progredo.se

Sara Jakobsson
Auktoriserad Redovisningskonsult, SRF 

070-535 84 10
sara.jakobsson@progredo.se

Madeleine Landahl
Auktoriserad Redovisningskonsult, SRF

070-57 57 3 22
madeleine.landahl@progredo.se

Åre

Marita Göransson
Redovisningskonsult

070-27 00 579
marita.goransson@progredo.se

Åsa Danielsson
Kontorsansvarig och Auktoriserad Redovisningskonsult, FAR

070-27 00 624
asa.danielsson@progredo.se

Carina Salming
Redovisningskonsult

070-27 00 479
carina.salming@progredo.se

Caroline Legfelt
Redovisningskonsult

070-27 00 758
caroline.legfelt@progredo.se

Emma Thuresson
Hyresadministratör och Redovisningsassistent

0647-66 86 60
emma.thuresson@progredo.se

 
 
 

 © Progredo 2019